Ako vybrať správnu veľkosť spodnej bielizne pre partnerku

Vybrať správnu veľkosť bielizne, keď chcete partnerke kúpiť darček nie je niekedy jednoduché. Naše veľkostné tabuľky sú uvedené v samostatnej sekcii na hornej lište Tabuľka veľkostí.

Dôležité, čo potrebujeme, je poznať aspoň základné rozmery. Napríklad výška a váha nám napovie, akú veľkosť Vaša partnerka zhruba nosí. Pozrite aj na štítok na podprsenke a nohavičkách, prípadne na bežnom oblečení. 

S výberom a veľkosťou vám samozrejme radi poradíme aj my. Kontaktujte nás na bruuuslovakia@gmail.com.  Môžete poslať aj link aj s pyžamkom, ktoré ste vybrali. 

Výber našich modelov podľa typu postavy

Pre správny výber modelu je nutné zhodnotenie postavy. Nie je totiž nič ľahšie ako preceniť partnerkinu postavu a následne zistiť, že jej váš vysnívaný model nesedí. Nie všetko totiž sadne každému. Preto sme pre vás pripravili malú pomôcku.

Pre štíhle ženy sú samozrejme vhodné všetky typy modelov. Vyniknú na nich braletky, crop topy, tielka, podprsenky...a samozrejme všetky typy kraťasov a dlhých nohavíc. Krásne vyniknú napríklad Valentínka kraťasy, Nude alebo pásikové kraťasy, ktoré sú viac vykrojené a majú nižší pás.

  

Pre ženy s oblejšími tvarmi sú vhodnejšie kraťasky s vyšším pásom a menej vykrojené, ktoré drobnú nedokonalosť šikovne zakryjú - napríklad Love kraťasy alebo Angel A7 set. Skvele sadnú aj naše košieľky, kimoná ( saténové tričká s krátkym rukávom-nájdete ho v Love pinky sete, Blue kimono sete, Nude W&A sete), bavlnené predĺžené tričká (Love T-shirt) alebo župany. Dlhé nohavice majú tiež vyšší pás. 

Bruuu Club 

Prihláste sa k odberu Bruuu noviniek

©2023 by Pommes et Poires. Proudly created with Wix.com

0