Často kladené otázky 

Doručenie a platba

Kedy bude doručená moja objednávka?

Objednávky odosielame od 2 do 14 pracovných dní po prijatí platby na náš účet. Preto sa, prosím, snažte uhradiť objednávku čo najskôr, aby sa mohla začať výroba.  Každú objednávku sa snažíme vybaviť v čo najrýchlejšom čase. 

Kto mi balík doručí?

Balíčky posielame kuriérskou spoločnosťou GLS Slovakia s.r.o. Do zahraničia posielame balíčky taktiež spoločnosťou GLS alebo Slovenskou poštou. O odoslaní tovaru Vás informujeme mailom. 

Akým spôsobom budem platiť?

Objednávku je nutné najskôr zaplatiť bankovým prevodom, aby mohla byť spracovaná. Platobné údaje nájdete v potvrdzujúcom maily, ktorý Vám príde hneď po prijatí objednávky. Tento mail zároveň obsahuje aj link s formulárom na vrátenie, výmenu alebo reklamáciu. 
Platobné údaje sú nasledovné:
Banka:  Československá obchodná banka, a.s.
SWIFT: CEKOSKBX 
IBAN:  SK15 7500 0000 0040 1512 3298
Kód banky:  7500
Ak ste email neobdržali, dajte nám o tom vedieť. 

Zahraničné bankové prevody

Zákazníci zo zahraničia platia taktiež najprv bankovým prevodom. Prosím, použite rovnaké platobné údaje. IBAN aj SWIFT sú uvedené vyššie. Následne prejde objednávka do výroby a bude zaslaná kuriérom alebo Slovenskou poštou.  Ak sa Vám platba nedá zrealizovať, prípadne máte iný problém pri realizovaní platby, informujte nás o tom. 

Je možná platba na dobierku?

Platba na dobierku je možná iba po dohode.

Môžem si tovar vyzdvihnúť aj osobne?

Áno, zadajte túto možnosť v objednávke. Balík si následne vyzdvihnete na adrese: Rezidencia Jarná 440/1, Moravany nad Váhom.

Vrátenie tovaru

Môžem tovar vrátiť alebo vymeniť?

Áno, tovar môžete vrátiť do 14 dní od prebratia. V emaily, ktorý obdržíte po odoslaní objednávky je link k formuláru na výmenu, vrátenie a reklamáciu tovaru. Prosím, vyplňte ho a spolu s tovarom pošlite na našu adresu, ktorá je uvedená vo formulári. Všetok tovar, vrátane spodnej bielizne nesmie však byť nosený, musí byť v pôvodnom stave a nepoškodený. 

Ak tovar vrátim, vrátite mi aj poštovné ?

Nie, žiaľ, poštovné Vám vrátené nebude.

Veľkosti a iné možnosti objednávania

Viem si zakúpiť inú veľkosť vrchného a spodného dielu?

Áno, ale treba nám to uviesť do poznámky v objednávke.

Ušijete mi pyžamo aj v inej konfekčnej veľkosti? 

Samozrejme, treba nám napísať mail na adresu bruuuslovakia@gmail.com. Ak si neviete poradiť s výberom veľkosti, použite našu veľkostnú tabuľku, prípadne nám napíšte miery a my Vám so správnym určením veľkosti poradíme.

Je možné kúpiť si zo setu len jednu časť? 

Samozrejme, treba nám napísať mail na bruuuslovakia@gmail.com a my Vám objednávku prispôsobíme a zašleme Vám len časť setu, o ktorú máte záujem .

Je možné, že mi príde iný odtieň pyžama, ako je na fotke?

Áno, môže sa Vám zdať, že odtieň, alebo niektorý detail je trošku iný. Je to z dôvodu, že fotky sú ilustračné, upravované a reálna farba môže byť trošku iná. Rozdiel je však minimálny.

Bruuu Club 

Prihláste sa k odberu Bruuu noviniek

©2023 by Pommes et Poires. Proudly created with Wix.com

0